Bust fix od NIP+FAB je nejžádanějším krémem na zvětšení prsou

Převratné sérum pro zvětšení poprsí Bust Fix

Můžete si zlepšit tvar a plnost Vašeho poprsí vycpanými podprsenkami nebo jít na drahé chirurgické zákroky. Je tu ale i jiná možnost. Nové sérum pro zvětšení prsou tvrdí, že dekolt žen může být až o tři čtvrtiny velikosti větší už během pouhých čtyř týdnů. Přijde Vám práce ve zdravotním výzkumu s takovým výsledkem, že stimulace tvorby a ukládání přirozeně se vyskytujících tukových buněk v prsou může zvýšit velikost poprsí i kvalitu prsní tkáně, jako pitomost? Sérum Bust Fix je duchovním dítětem kosmetické společnosti NIP+FAB a regály drogerií a kosmetických obchodů s tímto přípravkem se vyprazdňují neuvěřitelnou rychlostí.

Na českém trhu je Bust Fix dlouhodobě nedostupný. Existuje však alternativa, který ještě o řád efektivnější a výsledky u většiny žen jsou ohromující. Krém No.1 Bust od di ANGELO cosmetics - jediný preparát na trhu s 24 karátovým zlatem pro silnější tvorbu kolagenu a výtažkem z kořene Pueraria pro posílení růstu tukových buněk výhradně v oblasti poprsí.

Bust Fix sérum využívá látku zvanou mangostan, jež se bere ze slupky plodu a slouží k podpoře tvorby mastných kyselin v prsní tkáni. Zároveň napíná a rozšiřuje tukové buňky, které jsou již v prsní tkáni obsaženy, a jejich velikost tak roste více než stonásobně! Cena séra se navíc výrazně liší od konkurenčních výrobků s kolagenem a jiných podporujících krémů, které spíš aktivují buňky kolem poprsí, než samotnou prsní tkáň. Pouze Bust Fix Vám zvedne poprsí a zvětší jej.

Sérum pro zvětšení poprsí obsahuje CellActive - FORM, což je komplex účinných látek na rostlinném základě, který podporuje přirozený proces depozice lipidů a propůjčuje plnost poprsí. Tyto látky zcela změní obrysy v oblasti dekoltu a optimálně zdůrazní ženské křivky. Zároveň eliminuje strie. Bust Fix je přesně to, co hledáte.

Erin Connor (29) si vyzkoušela Bust Fix na vlastní kůži a fungoval!

Erin Connor (29) si vyzkoušela Bust Fix na vlastní kůži a fungoval!

Erin Connor (29 let) v rámci studie uvedla, že její prsa vzrostla po použití krému z velikosti 32C na 32D za pouhý měsíc. Slečna Connor pocházející z města Ringmer v oblasti East Sussex a souhlasila s účastí v lékařské studii poté, co "vyčerpala všechny přípravky na pozvednutí a zvětšení poprsí na trhu". Ona přímo řekla: "Tak dlouho jsem byla v depresi z toho, jak stále dokola a neúspěšně řeším velikost svého poprsí. Požehnání od přírody se mi nikdy nedostalo. Chtěla jsem ušetřit dostatek peněz na plastiku, ale nezadařilo se." uvedla Erin. "Byla jsem skeptická k tomu, že by mohl krém fungovat, ale po dvou týdnech používání ráno a večer jsem viděla první výsledky - skutečný rozdíl. Prsa byla mnohem tvarovanější a moje podprsenky malé! Prsa byla o dost pevnější. Velikost se zvětšila určitě o o dost - byla jsem u vytržení. Budu moct nosit kvalitní podprsenky pro ještě lepší výsledek říkala jsem si.".

Zkoušky dermatologických vědců vyústily v závěr, že Bust Fix skutečně zvyšuje produkci mastných kyselin až o 57% za pět hodin. Jde proces známý jako lipogeneze. Krém využívá rostlinné složky, jako jsou zelené řasy a hydrogel pro zpevnění a zvednutí poprsí. Výrobce se k tomuto zázraku vyjářuje: "Bust Fix poskytuje základní živiny pro zlepšení pružnost pokožky a tím přispívá k přirozenému formování a zvednutí poprsí.". Během studií potvrdilo 85% zůčastněných žen, že sérum viditelně pozvedlo a vyhladilo pokožku kolem poprsí a dekoltu.

POZOR! Nově je nabízena a často zaměňována se sérem pro poprsí i výrazně levnější řada produktů NIP + FAB s názvem Multifunkční balzám Lip + Nip Fix (Multi-Purpose Balm) prodávaná v 15ml balení. Ta vyjde zhruba na necelých 200 Kč, ale není to rozhodně sérum pro zvětšení poprsí, ikdyž kvalitativně se jedná také o velmi dobrý kosmetický výrobek.

Masáž prsou pro růst poprsí | Mrknu se na další kosmetiku pro větší poprsí

Bust Fix diskuze

Převzato z diskuzí žen a dívek, které používají nebo chtějí vyzkoušet krém Bust Fix. Své vlastní recenze na Bust Fix prosím posílejte na emailovou adresu fakt@hustejdekolt.cz. Přínosné postřehy a recenze zařadíme do obsahu. Děkujeme, tým Hustej Dekolt

 • Zuzka
  Tento krém opravdu funguje, sice to nějakou dobu trvá, ale stojí to zato. Určitě až ho dodělám objednám si další. Jsem s ním velice spokojená.
 • Lada
  Já ho používám každý den a musím říct, že je geniální. Vše co píší se potvrdilo - zmizely mi dokonce jizvičky, které byly dost viditelné, všechny jsou teď pryč. Poprsí je mnohem pevnější a zpět nahoře, příští rok na dovolenou beru bikiny :) Je ale potřeba 2 až 3 měsíce vydržet. Já se zásobila i jinýma preparátama jako je kakaové másla bio atd. Nicméně hlavně s Bust Fix jsem měla viditelné výsledky.
 • Emílie
  Moje prsa během těhotenství tak moc změnila, a ještě více po porodu. Zmizela jejich plnost a tvar, prsa mi klesla dolů a já se tak cítím stará! Ano, i já bych ráda slyšela lidi, kteří jej užívají a pomáhá jim. Já se chci taky citím zase skvěle!
 • Jana F.
  Ahoj, zkušenosti s ním nemám. Kojila jsem rok a předtím jsem měla pěkný pevný béčka a teď... trochu menší, úplně měkký, povadlejší, naštěstí nepopraskaný prsa. Ale počkám, co se bude dít během pár měsíců, prý se zase obnoví zásoba tuku a neni to tak zlý. Ikdyž možná ta zásoba tuku půjde nahoru rychleji s tím krémem. Taky trochu cvičim – stlačování dlaní proti sobě před hrudníkem - to prý dost pomáhá.

Kde koupit Bust Fix

Bust Fix je aktuální v ČR nedostupný a to dlouhodobě. Jako alternativu a dokonce i s ještě lepšími výsledky doporučujeme krém No.1 Bust, který zakoupíte na Krása.cz.