Jedním z nejznámějších preparátů pro zvětšení a zpevnění poprsí na bázi fytoestrogenů je Decolen

Bylinky na zvětšení prsou

Kromě kosmetických přípravků jako jsou krémy a masážní emulze na poprsí nebo přírodních doplňků stravy existují také vyjímečné bylinné čaje na zvětšení prsou a zpevnění poprsí. Jde o stoprocentně naturální produkty, které slouží pro přirozené modelování a zpevňování prsou. V principu jde o rostlinné hormony a dále pak látky napomáhající procesu tvorby prsní tkáně.

Základem těchto čajů jsou obdobně jako u prášků na zvětšení poprsí léčivé rostliny. Účinné látky v použitých bylinkách slouží k harmonizaci těla a vyrovnávají hladinu estrogenu. Zároveň působí pozitivně na metabolizmus tuků a bílkovin, které jsou základem pro tvorbu nejen prsní tkáně. Tím napomáhají omlazení a osvěžení pokožky v oblasti dekoltu.

Tyto bylinky slouží nejen k posílení povadlého a menšího poprsí, ale také proti celulitidě, vráskám a striím. Zpevňují a hydratují pleť. Používání bylin jako přírodních léčiv je známo již od pradávna.

Jednou z významných bylinek je výtažek z rostliny Pueraria Mirifica. Z českých luhů a hájů jsou mezi těmi, které používá velká část preparátů, patří třeba Tolice setá, Brukev zelná což je vlastně hlávková kapusta, Bedrník anýz, Chmel otáčivý, semínka z hroznů vinné révy, Len setý, Smldinec, Kozinec blanitý, Andělika čínská, Pampeliška lékařská, Benedikt lékařský, Přeslička rolní, Máta peprná či Borůvka černá.

Speciální kůru si můžete připravit i bez drahých preparátů. Pro obklad na prsa si připravte bylinnou směs obsahující chmel, kontryhelu žlutozelenou, měsíček lékařský a meduňku lékařskou. Směs bylinek nechte vylouhovat v poměru jedna polévková lžíce bylinek na 250ml vroucí vody. Dejte směsi čtvrt hodinky a získaný nálev natírejte na Váš dekolt a poprsí. Výluh osvěží pokožku prsou, napne ji a doplní potřebné vitaminy a minerály přesně tam, kde je potřebujete (což je mnohem účinnější než polykání doplňků stravy).

Mezi nejvíce ceněné směsi přírodních bylinek v podobě tablet patří bezesporu Decolen, jehož výsledku jsou u velké části žen při dlouhodobém užívání po dobu nejméně 2-3 měsíců přímo ohromující.

Zvětšení prsou bez operace | Zpevnění poprsí | Nejžádanější krém na zvětšení a zpevnění poprsí