Doplňky stravy a preparáty pro pevné a plnější poprsí

Přípravky na zvětšení prsou

Dnes již existuje celá řada doplňků výživy na hormonální či jiné bázi, které cíleně pracují s tkání ženského poprsí. Vypínají pokožku prsou, hydratují ji a kromě samotného zpevnění poprsí zároveň i vyživují prsní tkáň. Narůstá tak objem poprsí a mnohé ženy tak po několika týdnech dosahují skvělých výsledků. Poprsí se jim zvětší často o jednu až dvě velikosti - výjimečně i o tři čísla.

Mezi nejznámější preparáty patří bezesporu Decolen, NadraIN a Beauty Bust Balance. Každá z farmaceutických společností tlačí právě ten svůj preparát. Nicméně výsledky jsou u většiny z nich podobné, spíš závislé na individuálních dispozicích a životosprávě ženy, která tyto přípravky na zvětšení poprsí uživá. Zde je jmenovitý seznam známých prášků na zvětšení a zpevnění prsou:

Jedním z nejznámějších preparátů pro zvětšení a zpevnění poprsí na bázi fytoestrogenů je Decolen

Decolen

885 Kč
Nejznámější přípravek na trhu pro plné, pevné a zdravé ženské poprsí.

Decolen znáte z TV. Preparát s vysokým obsahem estrogenů rostlinného původu (směs fytoestrogenů, rostlinných sterolů a lignanů) je vhodný pro ženy v každém věku, jež chtějí pečovat o své poprsí a zajistit si neinvazivní, bezbolestné, přirozené a přitom vysoce efektivní zlepšení vzhledu svého dekoltu. Decolen má u zákaznic velmi pozitivní ohlasy a skvělé hodnocení, i proto je zřejmě nejvíce prodávaným doplňkem stravy svého druhu.

Nejvyhledávanější preprát pro pevnější a větší poprsí - NadraIN

NadraIN FORTE

1 249 Kč
Větší objem a pevnost ňader, nejprodávanější preparát na českém trhu.

NadraIN je čistě přírodní, nehormonální doplněk stravy pro pevné a plnější poprsí. Nový NadraIN FORTE je výrazně silnější svými účinky. Oproti Decolenu obsahuje navíc fytoekdysteroidy a esenciální mastné kyseliny. moduluje účinky přirozených ženských hormonů, přičemž zároveň může podporovat zdraví a normální funkci prsou. Preparát se zaměřuje na celkovou krásu poprsí s ohledem na harmonii ženského těla.

Přirozená a zcela přírodní stimulace pevnosti a velikosti poprsí

Stimulen

80 Kč
Přirozená a zcela přírodní stimulace pevnosti a velikosti poprsí. Nejlevnější preparát na trhu.

Stimulen vyrovnává hladinu steroidních hormonů u žen a tím srovnává hormonální rovnováhu těla do "normálu". Díky tomu dochází přirozeně ke zvětšení prsou, zvyšuje se plnost dekoltu a pevnost prsní tkáně. Jde o nejlevnější přípravek svého druhu na trhu. Na druhou stranu je pro optimální účinek potřeba užívat Stimulen dlouhodobě - minimálně v řádu několika měsíců. Berou se 2-3 tablety denně, jedno balení obsahuje 60 tablet. Pro znatelný efekt tak doporučujeme zakoupit alespoň 2-3 balení. Všechny účinné látky jsou přírodního původu.