Krémy pro větší objem a plnost poprsí

Krémy a emulze pro pevnější a větší poprsí

Stále více se do popředí zájmu dostávají kosmetické přípravky na bezpečné zvětšení prsou a formování poprsí. Jejich hydratační schopnosti jsou v porovnání s orálním užíváním tablet mnohem vyšší. Masáž poprsí je navíc u mnoha žen efektivnější, jelikož se aktivní látky získané z cenných bylin dostávají přímo tam, kde je tělo má zpracovat. Kromě toho je pro mnohé dívky a ženy masáž poprsí přirozenější - navíc si ji můžete užít se svým manželem či přítelem.

Masáž prsou by měla být zaměřena na oblast od dekoltu ke krku i prsa samotná, nemasírujte bradavky. Prsa masírujeme velmi jemnými pohyby a tahem. Především masáž samotných prsou přímo ovlivňuje vzhled dekoltu. Krouživým pohybem ve tvaru osmičky pomocí obou dlaní - Vašich či partnerových - kopíruje kolem prsou pomyslnou osmičku.

Jedna babská rada praví, že na svůdný dekolt je nejlepší tvaroh s medem, pěkně promíchat a rozetřít na dekolt i poprsí - výsledek takové masáže Vás možná velmi příjemně překvapí. Pro vyhlazení pokožky v oblasti dekoltu se také doporučuje peeling - opět platí pravidlo, nanášíme všude jen ne na bradavky. Ty jsou příliš choulostivé a jakákoliv masáž jim neprospívá!

Mezi největší hity v oblasti krémů a emulzí patří za poslední dva roky No.1 Bust, který díky unikátnímu složení nejen zpevňuje, ale skutečně i zvětšuje poprsí!

Zvětšení poprsí o jednu konfekční velikost už během 4 týdnů.

di ANGELO cosmetics No.1 Bust

1 650 Kč
Zvětšení poprsí o jednu konfekční velikost už během 4 týdnů.

Krém s obsahem 24 karátového zlata na zvětšení a zpevnění prsou číslo 1. No.1 Bust od di ANGELO cosmetics je skutečnou třešničkou na pomyslném dortu přípravků na zvětšení a zpevnění poprsí neinvazivní cestou. Stojí sice výrazně více než ostatní přípravky, ale také je svou filozofií a přístupem úplně jinde. Výtažek z kořene Pueraria má na svědomí cílený růst tukových buněk v poprsí. Ovocné kyseliny tvoří kolagen a zvyšují pevnost kůže. Mimořádně efektivní preparát jehož účinek poznáte již za 4 týdny. Bez hormonů, parabenů a jakýchkoliv jiných škodlivých látek. TOP záležitost - pokud bych měla dostatek financí, jdu do něj.

Směs bylin v přirozené rovnováze k posílení a pevnosti prsou i ženské hormonální rovnováhy.

Bustyceutical

569 Kč
Biotechnologická emulze na zpevnění poprsí s liftingovou péčí.

Bustyceutical od Herb Pharma zlepšuje denzitu a pevnost prsní tkáně. Přípravek biotechnologického původu působí na bázi syntézy peptidů, čímž restrukturalizuje a zpevňuje prsní tkáň. První měsíc se aplikuje ráno a večer, další měsíc by měla stačit aplikace jednou denně. Účinek je postupný a kumulativní, tzn. že změny budete pozorovat s přibývajícím časem, kdy je tento přípravek aplikován.

DECOLEN, to je zpevňující a tvarující péče o poprsí - vyhlazuje, hydratuje a vyživuje pokožku dekoltu

Decolen Cream

283 Kč
Zpevňující a tvarující péče o dekolt - vyživuje, hydratuje a vyhlazuje.

Decolen cream od SALUTEM Pharma je nehormonální přípravek pro každodenní použití, který je založen na čistě přírodní bázi. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek na posilnění kůže prsou se zpevňujícím účinkem. Přípravek vyhlazuje, hydratuje a vyživuje pokožku v oblasti dekoltu a poprsí. Zvyšuje pružnost pokožky a pomáhá správně tvarovat poprsí. Komplex účinných látek obsažených v krému Decolen působí proti stárnutí pokožky a posiluje její výživu a mladistvý vzhled. Bezprostředně po použití je pleť pružnější, hladší a pevnější.

Péče o krk a dekolt

Dámy, poradíme Vám jak na vrásky v dekoltu. Víme, jak pečovat o dekolt, aby byl plný, bujný, odvážný ... prostě nadupaný. Stačí zvolit správný zpevňující krém na dekolt - z vlastní zkušenosti můžeme doporučit zejména Bust Fix v horní části stránky nebo Bustyceutical, to jsou vlajkové lodě a ověřené krémy, na které máme nejvíce pozitivních ohlasů. Péče o dekolt Vám přinese omlazení dekoltu a jeho celkové vypnutí, zpevnění, osvěžení pokožky a její prosvícení. A to se vyplatí, muži milují plný bujný dekolt mladistvého vzhledu. Máte-li jakékoliv dotazy nebo chcete poradit, neváhejte a kontaktujte nás prosím na emailu fakt@hustejdekolt.cz.

Masáž na zvětšení prsou | Převratné masážní sérum pro větší prsa Bust Fix | Tablety na zvětšení prsou