Masáž na zpevnění prsou

Masáž prsou a masáž na zvětšení prsou

Ženské poprsí je symbolem mateřství a ženské sexuality. Proto jsou vystavena zvýšenému zájmu mužů, kteří je rádi hladí a laskají, třeba i bez sexuálního kontextu. Masáž v oblasti dekoltu může ženu příjemně uvolnit. Některé ženy jsou však citlivé a masáž prsou jim nemusí vyhovovat - v takovém případě se do masáže nepouštějte. Pozitivní vliv může mít masáž prsou na ženskou psychiku. Snad každá žena si přeje mít pevnější a možná i trochu větší či plnější poprsí. To už je dnes možné i bez plastiky. Jednou z cest jak tomu pomoci je právě masáž prsou, ikdyž nelze tvrdit, že stačí jen masírovat. Je potřeba správná technika masáže poprsí a především funkční a ověřené kosmetické preparáty ve formě krému, pleťového mléka, emulze či séra.

Krásná prsa nejsou o velikosti, ale především o tvaru. Samozřejmě je důležitá také plnost poprsí. Ženská ňadra jsou hezká, když jsou pevná, tak nějak souměrná s vypnutou a dobře hydratovanou zářící pokožkou bez nepěkných strií.

Masáž pro krásnější poprsí je jednou z cest. Prsní tkáň je z větší části tvořena tukem, který je váhově těžký (těžší než třeba voda ve svalech). Proto jsou také vlivem zemských jevů gravitace přitahována směrem dolů - to je naprosto přirozené a z fyzikálního hlediska s tím těžko něco naděláme. Povadlé či povislé poprsí tak není doménou starších dam, to je nesmysl, který jde proti přírodě. Stejně tak se povislá prsa netýkají jen dam, která mají velká prsa.

Masáž prsou krouživými pohyby

Jednoduchá masáž pro krásné poprsí spočívá v krouživých pohybech, kterými se masírují celá prsa. Přitom je potřeba dbát na jemné masírování, žádné přitlačování. K masáži je možné využít jakýkoliv mastný krém nebo olej, nicméně pro efekt zvětšení prsou doporučujeme použít buď krémy a mléka speciálně připravená pro tyto účely nebo ještě lépe využít ověřený a velmi podařený zázrak mezi séry na poprsí Bust Fix. Důležité je vynechat z masáže bradavky a dvorce, které jsou příliš citlivé a neopatrné počínání by mohlo i ublížit. Masáže se může ujmout partner a oba si ji tak můžete užít. Milostná masáž s erotickým kontextem plným sexuálního vzrušení je pro Vaše poprsí to nejlepší. Do Vašeho těla se tak dostanou ženské hormony, jež mohou za pevnou a vypnutou pokožku v oblasti dekoltu a prsou. Před samotnou masáží doporučujeme zahřát dlaně na optimální teplotu třením nebo u zdroje tepla. Masáž je pak mnohem příjemnější - nejde o výmysl, nýbrž o staletí starou tradici asijských masérů.

Masáž prsou obkreslování pomyslné osmičky

Tento druh masáže prsou provádíme velmi jemnými pohyby tahem. Při masáži se rukama opisuje tvar čísla 8 oběma dlaněma. Kolem poprsí tak jakoby obkreslujeme krouživými pohyby tvar osmičky a tím se aktivuje prsní tkáň. Ta se prokrvuje a napíná. Pro větší efekt se někdy také využívá bahenních zábalů. Po prvních pár pohybech dlaní budete cítit napnutou a svěží pokožku, při pravidelné masáži prsou lze docílit skutečně znatelně lepší tvar prsů a také pružnost pokožky v oblasti dekoltu.

Tantrická masáž prsou

Masáž poprsí vycházející z filozofie tantry dokáže stimulovat celý endokrinní systém. Je vhodná zejména v období omezené chuti na sex, při frigiditě, ale také ke srovnání nepravidelného menstruačního cylku. Co je ovšem mnohem důležitejší, předchází formou prevence cystám a tumoru prsou. Kromě pevnějšího a možná plnějšího poprsí tak zároveň můžete předejít zdravotním potížím tím, že včas podchytíte zdroj pozdějších problémů. Taoisté doporučují provozovat tuto masáž jako rituál každý den. Záda by měla být rovná, ideální je pokud u masáže stojíte. Chodidla jsou vzdálená zhruba v šířce Vašich ramenou. Dlaně zahřáté třením pak přiložíme na bradavky a pomalým krouživým pohybem začneme masírovat. Pozor - bradavky samotné nemasírujeme! Uděláme alespoň 36 kruhů dovnitř a následně směrem vně.

Přírodní masáž na zvětšení prsou

Chcete-li využít bylinek a dalších darů čisté přírody, vyzkoušejte bodláky. Ano, zní to nepříliš přesvědčivě, ale věřte tomu. Bodlák, jetel červený, plod trpasličí palmičky nebo pískavice a kosmetika z nich připravená má velmi příznivý vliv na krásu poprsí. Výborně také fungují výtažky z mořské řasy (známé jsou především zpevňující tělová mléka s výtažky mořských řas od Avonu) a aromaterapeutické esenciální oleje. Masáž Vám rozproudí lymfu a uvolní uvolní mezižeberní tlaky, což v důsledku pozitivně ovlivní i dýchání.

Masážní krémy na zvětšení prsou | Převratné sérum na poprsí Bust Fix