Zvětšení prsou bez plastiky je konečně díky kosmetice a doplňkům stravy možné

Zvětšení prsou bez plastické operace

Zvětšení prsou již dávno není výsostí drahých a náročných plastických operací, jejichž výsledek je do značné míry závislý na chirurgovi, který požadovaný zákrok provádí. Jsou i jiné cesty ke krásnému, plnému a pevnému poprsí založené na doplňcích stravy a pleťové kosmetice, speciálně navržené právě pro pokožků dámského dekoltu. Neinvazivní a bezpečné zvětšení prsou je aktuálně velmi v kurzu.

Existuje mnoho přírodních preparátů pro pevné a větší poprsí, které můžete zkusit. Jejich obsah je v principu podobný - liší se jen v drobných nuancích. Mnoho žen dosahuje těmito přípravky skvělých výsledků už po několika týdnech užívání, jiné musí čekat na viditelné výsledky déle a samozřejmě jsou i ženy, jejichž poprsí se po týdnech užívání těchto doplňků stravy téměř nezmění.

Vše je samozřejmě dáno a do značné míry ovlivněno individuálním metabolismem každé ženy, fyziologickou konstitucí těla a stravovacími návyky. Přípravky podporující růst prsní tkáně a tvarování dámského dekoltu nefungují příliš dobře samostatně. Je potřeba podpořit jejich účinek výváženou pestrou stravou vydatnou na bílkoviny a proteiny.

Doporučuje se jíst více ovoce, zeleniny a obilovin, které podporují buněčný růst a metabolické procesy, jež jsou zásadním elementem pro prsní žlázové tkáně. Zároveň se vyplatí investovat nejen do doplňku výživy, ale podpořit proces růst a zpěvnění poprsí v kombinaci s účinným krémem. Masáže prsou mají často fantastické výsledky a navíc Vám zajistí chvíle plné relaxace a pohodového uvolnění.

Kromě osobních dispozic každé ženy má podíl na úspěchu i kvalita preparátů a prsní kosmetiky. Za těmi nejlepšími výrobci na trhu stojí velké zdravotnické týmy, mnoho let biologického výzkumu / vývoje a cenné zkušenosti. Tyto zkušenosti potvrzují jeden zásadní fakt, proces růstu prsní tkáně je pozvolný a ačkoliv se mohou u některých žen dostavit pozitivní výsledky již po pár týdnech, většinou jde o kůry v řádu měsíců. Po dokončení takové kůry je dobré nechat prsa pár dní odpočinout a vstřebat všechny ty živiny, které se jim díky doplňkům výživy dostávají. Následně je však dobré kůru obnovit - ať už s identickým prepárátem (alespoň pokud funguje), nebo s jiným přípravkem na podobné bázi.

Prášky na zvětšení prsou | Krém na zvětšení prsou | Zkuste NadraIN - znáte z TV

Rozlišujeme několik druhů přípravků pro zvětšení a zpevnění prsou. Patří mezi ně:

  • přírodní léky, tablety a prášky na zvětšení prsou
  • masti, gely, oleje a krém na zvětšení prsou
  • bylinky na zvětšení prsou
  • hormony na zvětšení prsou

Jednotlivé přípravky na zvětšení prsou bez operace si můžete prohlédnout v našem vyčerpávajícím katalogu produktů, který nestranně sumarizuje výčeť těch nejznámějších preparátů pro zpevnění a zvětšení poprsí.

Důvodů pro zvětšení poprsí u žen je mnoho. Namátkou vybíráme ty nejzásadnější:

  • komplex z malého či nepěkně tvarovaného poprsí (zejména po dětech)
  • větší a pevnější poprsí se rádo ukazuje a na fotkách bude vypadat skvěle
  • díky "novému" poprsí můžete dovolit nakoupit sexy hadry
  • více než 3/4 mužů považuje prsa za nejvíce sexy část ženského těla.
  • naprostá většina můžu dává přednost přírodnímu poprsí - přirozeně modelovanému
  • jen zanedbatelná část žen, které přemýšlí o plastické operaci prsů, si ji mohou finančně dovolit